Yeni Yılda Ne Giyebilirsiniz? 2020 Yılbaşı Modası

Yılbaşı yaklaşıyor; 2020 kış modasının çoktan belirlendiği şu günlerde, modaya ve trendlere düşkün kadınlar için yılbaşı kombin arayışı da başlamış durumda. Yılbaşında ne giyeceğinizi merak ediyorsanız; sezonun trendlerini baz alarak yılbaşına uyumlu olanların seçilmiş olduğu ipuçlarından faydalanabilirsiniz…

Vazgeçilmez Kırmızı Trendi:

Yılbaşının vazgeçilmez rengi olan kırmızı, bu yılbaşında da tercih edebileceğiniz bir alternatif olacak. Özellikle kış modasında ve makyaj trendlerinde de yeri olan kırmızı renk, yılbaşıyla özdeşleşmiş olan bir trend. Kırmızı bir elbisenin cazibesi, kırmızı ruj trendi ve metalik ayakkabı modasıyla birleşerek büyüleyici bir hava oluşturabilir.

Metalik Parlaklığı:

Metalikten söz etmişken; bu sezon metalik renkler çok ön planda olacak. Her renk metalik tonun tercih edileceği kış modasından en güzel metalik detayları yılbaşına taşıyabilirsiniz. Bu yıla parlayarak girmek için farklı tonlardaki metalik kıyafet ya da aksesuarları seçebilir; düz kombinlerinizi de metalik aksesuarlarla hareketlendirebilirsiniz.

Kar Beyazı:

Beyaz, her zaman saf bir görünüm elde etmenin yolu olmuştur. Yeni yıla kar renginde girmek iyi bir alternatif olabilir. Kırmızı ya da metalik tonların çarpıcılığının yanında sadece bir beyaz daha çok dikkat çekebilir. Beyaz elbise, palto ya da takımlarla yeni yılınız da aynı saflıkta geçmesini sağlayabilirsiniz!

Pul ve Payetlerin Hareketi:

Yeni yıl, yeni enerjileri de beraberinde getirir. Yeni yıl gecesinde dikkat çekmek, parlamak, göz almak istiyorsanız bu kışın pul ve payet trendini barındıran hareketli bir kıyafet de seçebilirsiniz. Özellikle bu yıl sık sık göreceğimiz yeşil, bordo, vazgeçilmez siyah gibi renklerdeki parlak kıyafetlerle gecenin yıldızı siz olun!

Viktoryen:

Viktoryen stili 2020 kışının göze çarpan stilleri arasında: Siz de yeni yıla viktoryen tarzda bir elbise, gömlek ya da etekle girebilirsiniz. Romantik, sıcak, farklı ve tarih kokan bir kombinle tüm gözleri üzerinize çevireceğinizden şüpheniz olmasın.

Dantel ve Kadifenin Çarpıcılığı:

Vazgeçilmez romantik detay dantel ve bu kış her parçada görebileceğimiz kadife, romantik ve feminen halleriyle yeni yıla güzel girmenizi sağlayabilir. Dantelin ya da kadifenin siyah, bordo, koyu yeşil gibi çekici renklerle birleştiği elbiseler kendini gösterecek ve dikkat çekecektir. Birçok farklı trend parçayla kombinleyebileceğiniz bu dokularla çok şık görünebilirsiniz.

Dönem Kıyafetleri:

Bu kış 20’lerin saç modelleri gibi elbise modelleri de revaçta olacak. 20’lerin püskül detaylı, çarpıcı elbiselerinin metalik tonlarla buluştuğu göz alan parçaları seçebilirsiniz. Bunun yerine 60’ların ayakkabı, çanta ve kıyafet parçalarıyla da bu stili gözler önüne serebilirsiniz.

Sahte Kürklerin Sıcaklığı:

Bu yıl sahte ve renkli kürkler de her yerde karşımıza çıkacak. Bütün bu kıyafetlerinizi tamamlayacak bir dış giyim alternatifi arıyorsanız; renkli ve sahte kürkünüzle sıcak bir yeni yıl geçirebilirsiniz.