2020 Şık Abiye Modelleri

Yaz ayları yaklaşıyor ve ardı ardına gelen özel davetlerin, kutlamaların, düğün ve nişan törenlerinin olduğu bu mevsimde kadınların en fazla endişe duydukları konuların başında da abiye elbise seçimi gelmektedir. 2020 şık abiye modelleri olarak bu yıl da farklı modellerde abiyeler tasarımlarımız arasında yer almaktadır. Davetlerin en şık kadını olmak, modayı yakından takip etmek istiyorsanız sitemizi yakından inceleyebilir ve tüm abiye modellerimizi görebilirsiniz.

Sezonun en göz alıcı renkleri ve modellerinden oluşan yeni sezon modellerimiz arasında siyah abiyeler her zamanki gibi günün kurtarıcısı modellerimiz arasında yer alırken mavi tonları ve su yeşili tonları da 2020 yılında revaçta olan renkler arasındadır. Bu yıl özellikle abiyeler arasında iri çiçekli saten kumaştan yapılmış abiye modellerini sıkça görebilirsiniz.

İri Çiçek Desenli Abiyeler

Özellikle 2020 şık abiye modelleri arasında çiçek ve dantel detaylar dikkatleri çekmektedir. Romantik bir ruha sahip olan bayanlara ithafen tasarlanan bu modeller daha çok zayıf bir bedene sahip bayanlar için ideal abiye seçimidir. Hatta bu iri çiçek desenli abiyeler nişanlık seçimi için de idealdir.

Abiyelerde Fiyonk Detayı

2020 yılında gerek kısa olsun gerekse uzun abiyelerde fiyonk detaylar göze çarpmaktadır. Kuyruk tasarımı olarak, yada yaka detaylarını süsleyen fiyonklar özellikle 2020 yılının abiye modellerinde kendini göstermektedir. Sitemizi incelemeden abiye elbise alışverişine çıkmamalısınız.