Kilolu Kadınlar Nasıl Giyinmeli, Giyim Önerileri

Kiloluysanız, kendinize göre doğru kıyafetleri seçme konusunda zorluk yaşayabilirsiniz. Beden ölçülerinize göre doğru şekilde giyindiğiniz zaman, ortaya daha güzel görünümlerin çıkması kaçınılmaz olacaktır. Kilolu kadınlarda, doğru parçaları seçip kendisine yakıştırmalıdır. Böylece stilini ortaya koyma konusunda zorluk yaşamayacaktır. Özellikle yapmanız gereken en önemli unsurlardan biri de trendleri mutlaka yakın markaj altına almaya başlamanız olacaktır. Trendleri sürekli olarak takip ederek, üzerinize en çok yakışacak parçaları tercih edin. Kilolu olsanız bile şık görünmenizin mümkün olduğunu unutmayın. Çevrenizdeki insanların kilonuzla ilgili olarak ne dediğine kulak asmayın. Kilolu kadınlar nasıl giyinmeli diyorsanız gelin birlikte bakalım.

Ten Gösterilmeli

Kilolu kadınlar, fazlalıklarını gizlemek ve daha fit görünmek isteyebilir. Bu yüzden ten göstermek mantıklı bir çözüm yolu olacaktır. Paça kısmında ya da küçük bir göbek dekoltesi, boynun daha da uzun şekilde görünmesini sağlayacaktır.

V Yaka Giyinin

Kilolu görünmekten mutsuzsanız, seçeceğiniz doğru kıyafet modelleri ile kapatmanız zor olmayacak. Kıyafet seçimlerinizde daha ağırlıklı olarak V yaka kıyafetleri seçmelisiniz. V yakanın en önemli özelliği, boynun daha uzun şekilde görülmesini sağlamasıdır.  Boynun uzun durması, doğal olarak sizlerin de daha fit ve zayıf şekilde görünmenize yardımcı olacaktır. Kilolu kadınların yaptığı en kötü hatalardan biri de, balıkçı yakaları kullanmasıdır. Balıkçı yakadan olabildiğince uzak durmanız gerekecektir.

Metalik Kemer Kullanın

Kıyafetlerinizde metalik kemer kullanabilirsiniz. Parlak renge sahip olan kemerler, kombinlerinizi daha şık göstermeyi sağlayacaktır.