Kadın Kot Şort 2020- Bahar Yaz

Bahar, yaz mevsiminde giyeceğiniz birbirinden güzel kot şortları, her sezonda tasarlanmaya devam ediliyor. Kadınların en çok tercih ettiği giyim ürünlerinden olan kort şortlarla, rahat ve şıklığı yakalamanız zor olmayacak. Birbirinden şık özelliğe sahip olan parçalarla stilinizi en güzel şekilde tamamlamaya başlamanız da mümkün olacak. Üstelik kadın şortları, çok kolay şekilde kombin edebilirsiniz. Kot şortların üzerine dilediğiniz üst giyimi kullanarak , güzel bir kombin oluşturabilirsiniz.

Yüksek Bel Kot Şort Şıklığı

Yüksek bel kot şort modelleri, bel kısmınızı daha şık gösterecektir. Üstelik mini şortları kullanarak da bacak boyunuzun uzamasını sağlayabilirsiniz. Kısa boylu olan kadınlar, daha uzun gösterebilir. Yaz mevsiminde artık güzel görünmek ve tüm gözlerinizin sizin üzerinizde olmasını sağlamanız oldukça kolay olacak. Moda dünyasına göz atıldığı zamanda, kot şortlarla ilgili olarak sürekli yeni güncellemeler yapılıyor. Sade, işlemeli, simli, yırtık gibi pek çok yüksek bel kot şort modellerini bulmanız mümkündür.

Keten Şort Tasarımları

Kot değil de tercihiniz keten şortlarda olabilir. Gün içerisinde rahat hareket etmek istiyorum diyenler için, keten şortlar en iyi alternatiflerden biri olacaktır. Keten şort modelleri bakıldığında pek çok renk ve tasarım seçenekler bulunuyor. Fakat daha ağırlıklı olarak keten şortlarda kullanılan renkler içerisinde, bej, krem, beyaz renklerin olduğunu söylememiz gerekiyor. Görüntünüzü sizlerde iddialı bir hale dönüştürmek istiyorsanız, tercihlerinizi bu yönde kullanmalısınız.