Aksesuar Trendleri

Her kombinin olmazsa olmazı aksesuarlar, 2020 kış modasında birbirinden farklı stil ve modellere sahip olacak. Saç aksesuarlarından yüzüklere, rozetlerden bilekliklere birçok farklı trendin söz konusu olduğu 2020 kış sezonunda geçtiğimiz sezondan devam eden trendlerin yanı sıra kendini yeni gösterecek trendler de bulunuyor.

Rozet, Broş ve Armalar:

Kıyafetlerin, ayakkabıların, çantaların üzerini süsleyecek olan rozet, arma ve broşlar bu senenin en eğlenceli ve gösterişli aksesuar trendlerinin başında geliyor. Son zamanlarda üzerinde arma ve rozetler dikili olan çanta ve dış giyim parçaları sık sık karşımıza çıkıyor. Bu kış bu aksesuarları daha sık göreceğe benziyoruz.

Tasma Kolyeler:

Tasma kolyeler, 90’larda kullanılmış bir trend olsa da, yine geçtiğimiz sezon yeniden yükselişe geçmişti. Bu kış sahte renkli kürkler, bohem ve Viktoryen tarz ürünleri gibi birçok trend tasma kolyelerle birleştirilecek. Özellikle bu yılın detaylarından olan kürkler, tasma kolyelerde de kendine yer bulacak.

Saç Aksesuarları:

Saç aksesuarları geçen yaz da çok tercih edilmişti. Bu kış yine birçok tarza uygun, farklı stillerdeki saç aksesuarı saçları hareketlendirmek için varlığını sürdüreceğe benziyor.

Çoklu Yüzükler:

Birçok farklı yüzüğün bir arada kullanılması, 2020 kış sezonunda göreceğimiz trendler arasında. Geçtiğimiz sezonlarda birbirini tamamlayan, ince yüzüklerin bir arada kullanılmasına alışmıştık. Bu sezon farklı büyüklük ve desendeki onlarca yüzüğü bir arada kullanabilirsiniz!

Deri Aksesuarlar:

Özellikle deri eldivenlerin başı çektiği deri aksesuar akımı, kışın daha vamp geçmesini sağlayacak. Birçok deri aksesuarın trend parçalarla birleştirildiği kombinler göz alacak!

Fular ve Kravat Akımı:

Fularlar ve feminen kravatlar yıllar öncede kalmış bir trend gibi görünse de, bu yıl yeniden doğuyor. Farklı fular modelleri, taşlı ya da aplike kravatlar, bununla birlikte maskülen kravat modelleri de bu yıl farklı kadınların tercihi olacak.

Abartılı Takılar:

Aşırı büyük, aşırı renkli, tüm vücudu kaplayan ya da parıl parıl parlayan… Abartılı takılar, kıyafetlere büyük bir hareket katmak için geliyor! Düz bir kombini kocaman bir kolyeyle hareketlendirebilirsiniz ya da zaten hareketli olan bir kıyafette ters köşe yaparak dev küpeler kullanabilirsiniz. Karar size kalmış!