1980’lerin abartılı modasının yanı sıra 90’lı yıllara geldiğimizde daha sade ve daha rahat trendlerin ortaya çıktığını görüyoruz. Evet, elbiselerde abiyelerde kullanılan renkler her ne kadar canlı olsa da 80’ler kadar parlak ve abartı olmadığını belirtmek isteriz. İşte, 90’ların Abiye Modelleri ve Modası

90’lı yıllar her manada karma ruha sahip canlı canlı renklerle dolu bir dönemdi. Abiyelerden tutun da elbiselere kadar her şey rengarenk ve göze çarpıcı bir şekilde canlı tonlardaydı. Aslında bu dönem için modanın en renkli yılları desek yanlış olmaz. Neon renkler konusunda da en iddialı elbiseler ve abiyelerle karşılaştığımız 90’lar renkli yıllar dönemi olarak da adlandırabilir.

1990’lı yıllarda çiçek desenli, ekose desenli elbiseler tercih edilirken, çok katlı eteğe sahip, ekoseli pilili etekleri olan elbiseler de tercih edilmiştir. Açık omuz modasıyla karşılaştığımız bu dönemin bazı abiyelerinde göbek açık olduğunu görüyoruz. Fosforlu kıyafetlerle hem gündelik hayatınızı hem de özel günlerinizi renklendirmek sizin elinizde.

Özel günlerinizin tek adresi kiyafet.org olarak sizlere her daim hizmet vermeye devam ediyoruz. Kaliteyi uygun fiyatlı olarak sizlere sunarken aynı zamanda sizlerin memnun olması için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Tüm söz, nişan, nikah, kına, düğün, mezuniyet elbiselerinizin seçimini yaparken zorlanmamanız için yüzlerce çeşit modelimizle sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. Tesettürlü abiye ve elbise modellerimizle siz değerli kullanıcılarımızın zevklerine hitap etmeye devam ediyoruz.