2021 ayakkabı modası birlikte inceleyelim. İster işe gidiyor olun, ister gece kulübüne gidiyor olun, şık ayakkabılar görünümünüzü yükseltir ve her kıyafete benzersiz bir dokunuş katar.  Kış için bir çift iddialı bota veya yaz için kalın spor ayakkabılara sahip olun, aralarından seçim yapabileceğiniz sayısız stil var. Kimsenin yeterince ayakkabısı olamaz hele ki kadınlar söz konusuysa asla yeterli ayakkabı sahibi değillerdir.

Ayakkabı stilinizin son tamamlayıcısıdır. Bir söz vardır ” Eğer doğru ayakkabıları giyerseniz sizi istediğiniz yere götürür.” bu söz ayakkabıların tarzımız, kişiliğimiz ve kıyafetlerimiz üzerinde ki son tamamlayıcısı olarak bizi tamamlar.

2021 ayakkabı modası

Mutlaka sahip olmanız gereken sizi istediğiniz yere taşıyacak 2021 ayakkabı modası neymiş bir ona bakalım.

2021 Ayakkabı Modası:

1.  Siyah Beyaz Kovboy Çizmeleri

 

2021 ayakkabı modası

Siyah beyaz kovboy çizmeleriyle Batı fantezinizi yaşayın. Bilek hizasında bir çift veya kaval kemiğinize kadar uzanan bir çift seçin – bunlar sürekli geri gelen zamansız bir klasik. İster mavi kotla ister tek renk kıyafetlerle tarzınızı konuşturun. Yanından geçtiğiniz herkesin dikkatini çekeceksiniz ve iyi bir eleştiri alacağınızı garanti ediyoruz. Ve bu çizmeler sık sık moda olan parçalardır. En az bir çift mutlaka dolabınız da olsun.

2.Beyaz Kedi Topukları

Bu sevimli kedi yavrusu topuklu patik ile kıyafetinize moda bir dokunuş katın. Beyaz, sezonun en sıcak ayakkabı renklerinden biridir, bu nedenle onları öne çıkarmak için pop veya pastel tonlar giyerek sergileyin. Bu ayakkabı kot pantolon ve trençkot veya midi etek ile harika görünüyor. Onları nasıl şekillendirdiğiniz size kalmış her kadının gardırobunun vazgeçilmezi .

2021 ayakkabı modası
2021 ayakkabı modası beyaz kedi topuk

3. Düz Bacak Çizmeler

İçine giremeyeceğiniz süper dar ayakkabılara veda edin ve bu düz paça çizmelere merhaba deyin. Sadece uzun ve dökümlü elbiselerle harika görünmekle kalmaz, aynı zamanda sıcaklık düştüğünde kendinizi sıcak tutmanın harika bir yoludur. Basit ve abartısız bir şey seçin ya da korkak bir desen veya hayvan baskısı ile çılgına dönün. Ekstra bacak göstermeye hazırsanız, bu ayakkabıları kısa bir etek ve uzun bir ceketle kombinleyin ve gün boyu sokaklarda şık bir şekilde dolaşın.

2021 çizmeler

4.Süslü Topuklar

Bırakın süslü topuklu ayakkabılarla ayaklarınız konuşsun. Altın, gümüş veya kristal olsun, iddialı bir ayakkabıyla yanlış gidemezsiniz. Abartılı olmak zorunda değil – bir açıklama yapmak için ihtiyacınız olan tek şey dekoratif süslemeli sade bir tasarım. Her şeyi yapmaya hazırsanız, tasarım bir ayakkabı seçin veya topuğun arkasına sarılmış bir ayrıntıya sahip bir şey seçin. Ve farkınızı ortaya koymaya hazır olun.

2021 ayakkabı trendi

5. Kare Burunlu Çizmeler

Bu botlar sayesinde kare olmanın kalça olduğu  ortaya çıkıyor  . Kesik tasarım, klasik ayakkabılara yeni bir dokunuş katar ve görülmek için yapılmıştır. Ayak bileği uzunluğunda bir çift giyin ve iğnelerinizi gösterin ya da diz üstü stili seçin ve bir etekle sallayın. Bu ayakkabılar her ortamda harika görünür ve zamansızdır, böylece onları sonsuza kadar saklayabilirsiniz!

kara burun çizmeler

6. Yavru Topuk 

Bu yavru kedi topuklu ayakkabılarla içinizdeki moda tutkununu açığa çıkarın. Minyatür bir yükseklik ve vurgulu bir ayak parmağı ile bu stil, herhangi bir kıyafete sevimli bir ektir. Sade bir şeyden vahşi ve korkak bir tasarıma kadar, bu çarpıcı ayakkabıyla yanlış kombin olmaz.

yavru topuk ayakkabı

Modaya dair daha fazla bilgi almak için tıklayın.