2020 Yılında Hangi Renkler Moda Olacak?

Her yıl olduğu gibi bu sezonun da trend renkleri belirlenmiş durumda. 2020 kışında revaçta olacak renkleri modadan dekorasyona kadar her alanda göreceğiz. Birbirinden farklı renklerin trend olduğu 2020 kış sezonunda siz de bu renklerden seçerek gerek kombinlerinizde, gerekse ev dekorasyonunda ağırlıklı olarak tercih edebilirsiniz.

Soft Renklerin Hafifliği:

Pudra pembesi, gül kurusu, boz rengi, krem gibi soft renkler bu kış dingin bir hava yaratacak. Açık renkleri sevenler için iyi bir alternatif olan bu renkler ev dekorasyonlarında temiz ve iç açıcı görünürken, kıyafet kombinlerinde ise kışın beyazlığına yakışan bir hava sergiyelecekler.

Parlak ve Canlı Pembeler:

Kıyafetlerde ve makyajda çok tercih edilecek olan parlak, canlı pembe tonları da bu yılın trend renkleri arasında yer alıyor. Farklı birçok renk ve desenle kombinlenebilecek olan parlak pembeler, çarpıcı ve dikkat çekici görünümüyle de tüm gözleri üzerinize çekecek!

Sakin Maviler:

Mavi, bu yılın da trend renklerinden biri. Özellikle sakin, açık, dingin tonlardaki mavilerin huzuru bu kışa huzur verecek. Gök mavisi, kobalt mavi, koyu mavi ve lacivert ise sezonun favori mavilerinin başında geliyor.

Gri, Siyah ve Asil:

Gri ve siyah renkler kimilerine kasvetli görünse de, onların asil ve çekici olduğunu düşünenlerin sayısı da oldukça çok. Bu kış dantelden kadifeye kadar uzanan birçok trendle birleşerek daha etkileyici görünecek olan siyah ve gri renk yine moda olmaya devam edecek.

Yeşil Renklerin Coşkusu:

Zümrüt yeşili, asker yeşili, haki ya da yağ yeşili… 2020 kış modasında yeşil renklerle bezenmiş parçaları çok göreceğe benziyoruz. Yeşil rengin canlı olmasa bile dikkat çeken, tarz sahibi tonları birçok farklı stille birlikte kullanılabilecek. Asker yeşili bomber ceketler ya da yağ yeşili oversized kabanlar… Seçim tamamen tarzınıza kalmış…

Kızıl Kahve Tonlar:

Hardal, kiremit, tarçın gibi kızıl kahveli tonlar bu kış özellikle kazaklarda, ceket ve paltolarda, pantolonlarda çok tercih edilecek. Kış aylarına yakışan sıcak tonlarıyla birçok tarza uyum sağlayabilecek bu renkler dekorasyonda da doğanın toprak tonlarını evinize taşıyacak. Ayrıca saç renklerinde de kahve tonlarının sık sık kullanılacağını söyleyebiliriz.

Feminen Kırmızı:

Her zaman feminen ve dikkat çekici görünen kırmızı tonları bu yıl makyajda, dekorasyonda, aksesuarlarda ve kıyafetlerde tercih edilmeye devam edilecek. Kırmızı ruj ve kırmızı kıyafet ürünleri ise sezonun en tercih edilen detayları arasında olacak.

Morun Asaleti:

Mürdüm, lavanta, leylak gibi farklı mor tonları 2020 yılının huzur veren, asil renkleri arasında yer alıyor. Özellikle dekorasyon ve makyajda daha fazla tercih edilen mor tonlarıyla bu yıl huzuru bulabilirsiniz!

Metalik Tonlar:

Modanın en parlak trendi şüphesiz ki metalik tonlar olacak. Ayakkabılardan çantalara, eteklerden ceketlere kadar farklı renklerin metalik versiyonları sık sık karşımıza çıkacak. Sezonun trend olan bu renklerinin metalik tonları ise göz alacak.