2020 Trend Çanta Modelleri

Çantalar biz kadınların en iyi yol arkadaşıdır, bu konuda hem fikiriz değil mi? Genelde kadınların birçoğu bir yola giderken yanlarına ihtiyaç duyabilecekleri her şeyi almak isterler. İşte bu nedenle büyük boy çantalar oldukça kullanışlı olmaktadır. Hem kullanışlı bir çantaya hem de günün trendlerine uygun çanta modeline sahip olmayı hangi bayan istemez ki…

 Çanta boyutunda kararsızlıkların yaşanması kadınların tipik sorunlarındandır. Eminim ki büyük çantalarda aradığımızı bulamıyoruz, küçük olana da bir şey sığdıramıyoruz ki dediğinizi duyar gibiyim. Gelin hep birlikte işin birde moda kısmına değinelim ve 2020 yılının dikkat çeken çanta modellerini birlikte inceleyelim.

2020 tren çanta modelleri bu sezon özellikle farklı tasarımlarıyla daha bir göz alıcı.

  • Mini Çantalar: 2020 yılının trendi hiç kuşkusuz minicik çantalar. Görsel olarak bir albenisi var evet ama işlevsel olarak sadece anahtarlık ve bir adet ruj sığacak kadar. Trend bir çanta kullanmak istiyorsanız tam size göre bir model.
  • Çift Çantalı Modeller: 2020 trend çanta modelleri arasında bu yıl büyük çanta kullanmaktan hoşlanan kadınlara yönelik yavrulu çantalar dikkatleri çekmektedir. Bu çantaların büyük olan kısmına rahatlıkla her eşyanızı koyabilirsiniz. Küçük olan kısmı ise anahtarlık ve cüzdan için idealdir.
  • Bel Çantaları: 90’lı yılların modası bel çantaları 2020 yılında da atağa geçen çanta modellerindendir.